Alustame ka sellel aastal takistussõidu trennidega, kuid teeme mõned muudatused.
  • Trennid toimuvad üks kord kuus ja korraga 3 h! 

Kuna paljud lapsed sõidavad trenni ka väljastpoolt Tartut, siis on pikem trenniaeg vanematele mugavam. Lisaks annab meile võimaluse trenne põnevamalt üles ehitada.

  • Mida trennis teeme?

Trenn keskendub põhiliselt takistussõidule.  Harjutatakse takistussõidule vajalikku tehnikat, et parkuuride läbimine toimuks vigadeta. Õpetatakse kuidas treenida võhma ja lihvida hüppetehnikat. Selgitatakse kuidas hoiduda vigastustest ja kuidas tunda enda jaoks ära sobiv takistuste kõrgus. Loomulikult lihvime galoppi, korraldame treeningvõistlusi ning veedame ka niisama toredasti aega.

  • Kes on meie treener?  

Sellel aastal on liitunud meiega uus treener – Anette.  Anette töötab igapäevaselt kehalise kasvatuse õpetajana, lisaks tegeleb mitmete teiste huvitavate spordialadega.  Tänu oma töölt saadud suurele praktikale oskab Anette ehitada trennid üles mitmekesiselt.

  • Trenni aeg ja registreerimine

Nagu juba eelnevalt mainisin hakkavad trennid toimuma1 x kuus. Peale igat trenni paneme üles uue kuupäeva ja iga kord tuleb trenniks uuesti registreerida (kui just ei ole teisiti kokku lepitud). Peale registreerimist tuleb tasuda ka trennitasu, mis on 15 €.  Trenni nimekirja arvatakse laps alles peale trennitasu laekumist. Kui trenni registreerib end alla 10 lapse, siis trenni ei toimu ja trennitasud tagastatakse. Täpsem info registreerimisvormil.

Trennitasud tasuda OÜ Gerell Shop arvele EE532200221083503390 , selgituseks “trenn”.

TRENNI REGISTREERIMINE – avatud!

Kohtumiseni Ilmatsalu spordisaalis!

Shopping Cart