Müügitingimused

Müügitingimused

 1. E-poe Hiphopa.ee (edaspidi müüja) omanik on OÜ Gerell Shop (registrikood 16809092)
 2.  Müügitingimused kehtivad e-poest kaupade ostmisel
 3. Hip-Hopa kepphobused ja nende varustus on käsitöö, need ei ole mänguasjad.
 4. E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Toodete hinnad on käibemaksuvabad. Hinnale lisandub tasu kauba kohaletoimetamise eest, millele on lisatud käibemaks.
 5. Hiphopa.ee e-poest tellitud toodete eest saate tasuda:

                     5.1 MONTONIO pangalinkide kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Citadele, Šiaulių Bankas, Medicinos                                   Bankas, Nordea ning OP)

                     5.2 Ülekandega e-mailile saadetud arve alusel

 1. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud OÜ Gerell Shop arveldusarvele
 2. Esitatud tellimus kehtib tellimuse esitamise päeva järgselt 5 kalendripäeva, kui selle aja jooksul ei ole kauba eest tasutud, siis tellimus aegub ja tühistatakse.
 3. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja poolt valitud kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
 4. Müüjal on õigus ostu-müügilepingust taganeda, kui tellitud kaup on laost otsa saanud. Ostjat teavitatakse tellitud kauba laost puudumisest kirjalikult e-posti aadressile. Kui tellimuse eest on makstud, siis puuduoleva kauba maksumus hüvitatakse.
 5. Tellitud kauba asendamine mõne teise kaubaga toimub kokkuleppel ostjaga
 6. Kui ostjal on e-poe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile kepphobused(ät)gmail.com

Taganemisõigus

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus 14 kalendripäeva jooksul kasutamata kaup tagastada. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
 2. Eritellimusel valmistatud tooteid ei saa tagastada ega ümber vahetada
 3. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, ning saata see e-post aadressile kepphobused(ät)gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
 4. Vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele olenevalt tootest ei pruugi Ostjal taganemise õigust olla.
 5. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
 6. Kui toodet on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on müüjal õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
 7. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
 8. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
 9. Müüja tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
 10. Müüja võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
 11. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Müüja pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Müüja tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
 12. Müüjal on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

 1. Probleemide korral võtke ühendust OÜ Gerell Shop e-posti aadressil kepphobused@gmail.com
 2. Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
 3. Kui e-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest müüja vastutab, parandab või asendab müüja puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab müüja ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
 4. Ostja ja müüja vahel sõlmitud ostu-müügilepingust tulenevaid vaidlusi, mida pooled ei ole suutnud lahendada omavahelise kokkuleppe teel, lahendab Eestis tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon.
Shopping Cart