Hip-Hopa Grillfesti perepäev ja karikasari

Püüame oma väikese kuid agara meeskonnaga teha igal aastal teha midagi uut ja huvitavat. Ja seekord oleme leidnud koostöö Grillfesti meeskonnaga, kellega koos korraldame meeleolukad perepäevad, kus tegevust jagub nii isadele, emadele kui ka loomulikult suurtele kepphobuste fännidele. Kõigi meeleolu hoiab üleval ja muusikaliste vahepalade eest hoolitseb ansambel Sunlight.

Mida teeb Hip-Hopa meeskond?

  • Tutvustame kepphobuste sporti. Meie ilusale väljakule on oodatud nii väikesed kui ka suuremad huvilised. Räägime hobustest, õpetame ületama takistusi ja kui kappamisest väsime, siis võib hobustele lihtsalt patse punuda.
  • Tõsisematele fännidele korraldame Hip-Hopa Grillfesti karikasarja, kus takistutse kõrgused on 40-70 cm. Karikasari koosneb 5 erinevast etapist (Kunda, Merivälja, Saku, Jõgeva ja Aegviidu), mille käigus selgitatakse välja iga võistlusala karikasarja võitjad ja seejärel ka karikasarja üldvõitjad. Täpsem info VÕISTLUSKALENDRIS

HIP-HOPA KAVA – algusaeg erineb olenevalt toimumiskohast VAATA SIIA

  • Kepphobuste spordi tutvustus

Tutvustame kepphobuseid ja anname huvilistele esimesed näpunäited. Platsile on oodatud päris pisikesed koos vanematega aga ka juba natukene suuremad huvilised kuni vanavanemateni välja. Kepphobust tuntakse mänguasjana juba sajandeid, kuid nüüd on nad tulnud uues ning sportlikus võtmes, et koguda populaarsust.

  • Hip-Hopa Grillfesti kepphobuste karikasarja parkuur 40-50 cm
  • Juba julgemad sammud Hip-Hopa kepphobustega

Räägime kepphobustest, hüppame, õpime rada madalatel kõrgustel ja valmistume lõbusaks võistluseks.

  • Hip-Hopa Grillfesti kepphobuste karikasarja parkuur 50-60 cm
  • Hip-Hopa kepphobuste võistlus kogu perele

Võistluse eesmärk on päeva jooksul kepphobustega tutvust teinutele anda võimalus omavahel ka väike lõbus võistlus maha pidada. Võistlema on oodatud pere kõige pisikesemad vanematega kuni vanavanemateni välja, kellel elurõõmu ja lusti jätkub.

Sellel võistlusel ei luua paremusjärjestikku ja kõik osalejad saavad auhinnaks rosetid.

  • Hip-Hopa Grillfesti kepphobuste karikasarja parkuur 60-70 cm

Usinat kappamist ja kohtume juba varsti! 🙂

Shopping Cart