AMERICAN HORSE SHOW

Hip-Hopa meeskond osaleb ka sellel aastal American Horse Show – Freedom Festivalil!

Kuna eelmisel aastal saime suurepärase kogemuse osaliseks, siis julgeme sellel aastal tegutseda juba palju lennukamalt. Me ei piirdu ainult takistussõiduga, vaid toome teieni Eestis esmakordselt ka kepphobuste koolisõidu. Kavas on erineva raskusastmega skeemid, millest leiavad endale sobiva nii algajad kui ka juba palju harjutanud huvilised. Lisaks avame groomingu nippide töötoa, kus igaüks saab kujundada just enda hobusele meelepärase varustuse. Ja loomulikult on avatud ka kepphobustega lustimise ala, kus saab teha esmakordset tutvust selle uue ja põneva spordialaga või võtta ette tõsisem harjutamine.

HIP-HOPA AJAKAVA

REEDE 8. juuli

KOOLISÕIT – stardimaks 5€

Eestis esmakordne ja sellel aastal ainukene võimalus osaleda kepphobuste koolisõiduvõistlusel. Võistlused toimuvad platsil 6×18 m ja võistlusaladena kasutatakse kohandatud skeeme ABC2 ning M1. Sooritusi hindavad kolm kohtunikku, kes lisaks tavapärasele hindamissüsteemile jagavad välja ka eriauhindu.

Skeem ABC-2 kohandatud joonis ja näidisvideo

Skeem M-1 kohandatud joonis ja näidisvideo

Täpsem ajakava ja juhend on SIIN! 

GROOMING – 60 min 25€

Igal täistunnil avame uue groomingu töötoa, kus valmib just Sinu hobusele sobiv varustus. Tule tee oma hobusele valjad, päitsed või martingal, meil on lai materjalide valik ja erinevaid huvitavaid detaile. Sind aitavad ja juhendavad Hip-Hopa nobenäpud. 

Täpsem ajakava ja juhend! Lisatakse peagi!

KEPPHOBUSTEGA LUSTIMISE ALA – 30 min  5€

See on ala, kus saavad lustida nii väiksed kui ka suured kepphobuste fännid. Platsil on palju lõbusid takistusi, palju toredaid kepphobuseid ja vahva fotonurk. Kepphobustega lustimise ala sobib suurepäraselt esimeseks tutvuseks kepphobustega kui ka tõsisemaks harjutamiseks. Takistuste kõrgused on reguleeritavad 20 cm kuni 90 cm.

LAUPÄEV 9.juuli

TAKISTUSSÕIT – stardimaks 5€

Juba eelmisel aastal suurt populaarsust kogunud võistlus toimub jälle!

Parkuurid

Parkuur 30-40 cm – kuni 10 aastased võistlejad
Parkuur 40-50 cm – avatud kõigile
Parkuur 50-60 cm – avatud kõigile
Parkuur 60-70 cm – avatud kõigile
Parkuur 70-80 cm – avatud kõigile
Parkuur 80-90 cm – avatud kõigile

Täpsem juhend ja ajakava on SIIN!

KEPPHOBUSTEGA LUSTIMISE ALA –  30 minutit lustimist 5€
See on ala, kus saavad lustida nii väiksed kui ka suured kepphobuste fännid. Platsil on palju lõbusid takistusi, palju toredaid kepphobuseid ja vahva fotonurk. Kepphobustega lustimise ala sobib suurepäraselt esimeseks tutvuseks kepphobustega kui ka tõsisemaks harjutamiseks. Takistuste kõrgused on reguleeritavad 20 cm kuni 90 cm.

Kohtumiseni uuel Hipodroomil!

Shopping Cart